Měření spotřebovaného tepla a vody

Dodáváme a instalujeme měření tepla v bytech

Měření spotřebovaného tepla

Dodáváme poměrové indikátory topných nákladů od firmy SIEMENS. Používaný systém WalkBy od firmy Siemens umožňuje odečet a kontrolu bez vstupu do bytu a je možné ho rozšířit i o dálkově odečitatelné vodoměry. Více o indikátoru

Povinnost zajistit měření tepla při společném zdroji tak, že vnitřní tepelné zařízení vybavíme přístroji registrující dodávku tepelné energie vychází z předpisu 318/2012 Sb.

V současné době je nejrozšířenější způsob měření spotřebovaného tepla pomocí elektronického rozdělovače topných nákladů – RTN. Rozúčtování nákladů na teplo se řídí podle vyhlášky č.372/2001 Sb.

Pro cenovou nabídku nás kontaktujte

Poskytujeme kompletní servis

montáž

pasportizace topných těles a místností

odečet měřidel

vyúčtování a rozdělení spotřebovaného tepla

záruční a pozáruční servis měřidel

Tip

Při výběru dodavatele zvažte také náklady na rozúčtování naměřených hodnot. Životnost přístroje je minimálně 10 let a tato položka je nezanedbatelná.

Instalujeme bytové vodoměry Siemens

V naší nabídce jsou dále kvalitní bytové vodoměry na teplou a studenou vodu. Tyto vodoměry Vám dodáme včetně montáže, plomby a odečtu hodnot původních vodoměrů. Námi dodávané vodoměry Siemens jsou rozšiřitelné o elektronický modul, který umožňuje jejich dálkový odečet a kontrolu.

Více o vodoměru
siemens

Máte k problematice měření tepla a vyúčtování tepla při společném zdroji tepelné energie nebo k dálkově odečitatelným vodoměrům další dotazy?

Kontaktujte nás

Navštivte nás nebo nás kontaktujte

Správa nemovitostí Vysočina s.r.o.

Smetanovo náměstí 3290
580 01 Havlíčkův Brod

Pondělí - Pátek 8.00 - 16.00

 +420 569 431 788

 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další kontakty